Вітання смілянським працівникам харчової промисловості

1Шановні працівники харчової промисловості!

Сердечно вітаю вас з професійним святом. Харчова промисловість – одна з галузей економіки, яка виконує важливу місію – забезпечує населення першокласними, смачними продуктами. Саме завдяки роботі працівників харчової промисловості магазини вчасно отримують свіжу продукцію, яку ми щодня купуємо. Саме вони працюють над поєднанням новітніх технологій з нашими традиціями, що забезпечує високу конкурентоспроможність українського продукту.

З розвитком ринка в місті виробляється все більше різноманітних продуктів. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів.

Висловлюю всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку за сумлінну і самовіддану працю, яка покращує добробут і якість життя громадян, вносить вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу нашого міста і держави.

Бажаю вам, дорогі працівники харчової промисловості, міцного здоров’я, родинного затишку, миру і радості, добрих статків та щедрого столу, благополуччя і щастя. Нехай ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани і сподівання на благо України та нашої славної Сміли.

З повагою секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *