Вітання та відзнаки – освітянам Сміли

Напередодні професійного свята освітянам Сміли вручили подяки Смілянської міської ради та виконавчого комітету. В урочистій атомсфері були відзначені як окремі педагоги, керівники навчальних закладів, так і колективи шкіл, закладів дошкільної і позашкільної освіти.

Вітання приймали лауреати премії міського голови ім. Казимира Заремби. Цьогоріч її володарями стали директор гімназії ім. В.Т. Сенатора Леся Бойчук та директор школи №3-колегіуму Олена Золотоверха.

Відзнаку отримала також Наталія Сташенко, голова профспілки працівників освіти Сміли. Вона нагороджена вищою нагородою Федерації профспілок України – нагрудним знаком “Профспілкова відзнака”.

– Освітяни Сміли завжди були і є на теренах області серед найкращих. Наше місто завдяки досягненням педагогів та їх учнів знають не лише на обласному, а й на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Гарна підготовка школярів та юних спортсменів підтверджується їх перемогами на олімпіадах, конкурсах, в спортивних змаганнях, – зазначив міський голова Сергій Ананко у дописі у своєму Телеграм-каналі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.