Віртуальний клас SKYPE

snapshot5495432737125444643_новый размерОднією з успішних форм дистанційного навчання є відеозустрічі. Вони можуть відбуватися за допомогою різних програм, та найпоширенішими є відеоконференції у Skype.

Такій формі навчання віддали перевагу і третьокласники школи №3-колегіуму.  Щовечора розпочинається онлайн-навчання, під час якого панує сприятлива, дружня, позитивна атмосфера. Діти та вчителі бачать, чують, відчувають настрій один одного.

Діти мають можливість бути активними учасниками освітнього процесу. А щоб учням було цікаво та весело, вони реагують у коментарях за допомогою емоджі (ідеограм, смайлів, наліпок), тому що скайп передбачає не лише функцію відеозустрічі, але й функцію письмового спілкування. Цікаво проходять словникові і математичні диктанти: діти надсилають відповіді у чат, радіючи, якщо відповідь вірна, і миттєво виправляють, якщо допустились помилки.

Після заняття третьокласники не поспішають виходити зі скайпу. Вони діляться новинами про те, як провели день, вболівають, якщо хтось захворів, показують своїх домашніх улюбленців, розповідають вірші напам’ять тощо.

Прес-центр школи №3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *