Віртуальні та реальні подорожі смілянської дітвори

DSCN9399_resizeУ відпочинковому таборі «Сонечко» школи №3-колегіуму учні молодших класів поринули у світ улюблених казок. Заздалегідь підготовлені костюми, вікторини, інсценізації з казок, парад казкових героїв справили незабутні враження на дітей, які намагалися якнайцікавіше презентувати свій загін.

Старші класи присвятили день футболу.  Команди змагалися між собою, виборюючи першість школи. Перемогу у футбольній баталії здобула команда учнів 7-А класу. 

Творчо, креативно пройшов день і в загоні літньої школи «Ерудит». Учні 5-А та 6-А класів продовжили знайомство з історією нашого міста. Учні 6-А класу відвідали  незвичайний  музей-паровоз, розташований  на пероні Південного вокзалу станції ім. Т. Шевченка. Учні 5-А класу побували на  Замковій горі, де у ХІІІ столітті знаходився замок польських магнатів Любомирських. Нині це Польське кладовище, з цікавими пам’ятками, зокрема, католицькою капличкою, старовинним козацьким хрестом, меморіальним комплексом, побудованим на честь загиблих у роки ІІ Світової війни. Особливі емоції у дітей викликав краєвид із Замкової гори на паланку та річку Тясмин.

У мовному загоні учні подорожували Великою Британією. Знайомилися з її традиціями та культурою, мали можливість зазирнути у традиції британського чаювання. Віртуально побували на весіллі британського принца.

Прес-центр школи №3-колегіуму

DSCN9399_resize DSCN9326_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *