Він викликав вогонь на себе: у Смілі попрощалися із полеглим захисником Михайлом Яковлєвим

У Смілі попрощалися із земляком-захисником, патріотом, смілянином Михайлом Яковлєвим, який віддав своє життя за те, щоб російський окупант не став на нашу землю.

Він народився в м. Іллічівськ Одеської області. Дитинство і юність провів в Черкасах, де закінчив школу та професійно-технічне училище №115. Одружився та відразу пішов до армії.

Проходив строкову військову службу в Німеччині, стрільцем артелеристом. Після служби оселився з сім’єю у Смілі, вивчився на машиніста, працював у локомотивному депо, а потім у Києві.

Перед повномасштабним вторгненням російського агресора працював за кордоном. Маючи можливість покинути країну та дозвіл на офіційне проживання в країні ЄС, відмовився від своєї успішної роботи та надав перевагу обороні своєї країни. 25 лютого 2022 року поповнив ряди добровольців та став на захист нашої Батьківщини. Обороняв зі своєю бригадою м. Попасна Луганської області, де отримав поранення. Ризикуючи власним життям, він врятував життя іншим побратимам.

Після поранення, служив на кордоні з Придністров‘ям. Далі їхню частину направили обороняти м. Бахмут. При виконанні бойового завдання, захищаючи молодих побратимів, взяв вогонь противника на себе. Ворожа куля забрала життя нашого воїна. Він загинув біля н.п.Іванівське Бахмутського району Донецької області 29 квітня 2023 року, у 56 річному віці.

Був стрільцем 3 стрілецької роти військової частини ЗСУ. З великим ризиком для життя побратими повернули його тіло з місця гибелі.

На нього вдома чекали дружина, три донечки, онуки, друзі та близькі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.