Віктор Федоренко: «Будемо шукати шляхи залучення інвесторів»

DSC_0781Інтерв’ю секретаря міської ради Віктора Федоренка з нагальних питань життєдіяльності міста.
– Вікторе Антоновичу, сміляни питають, чи цікавляться інвестори нашим містом. Ми знаємо, що один на колишньому радіозаводі працює, ще якісь є?

– Так, там зараз працює інвестор і, як мені відомо, виставлено два корпуси на реалізацію, там вже більш знижена ціна і ведуться перемовини з приводу купівлі цих будівель і, звичайно, хотілося б, щоб там вже працювали, був господар, були підприємства і робочі місця, люди наші були забезпечені роботою і гідною зарплатою.
– Турбує смілян і доля фабрики «Ажур»…
– З приводу «Ажуру» зрушень так і немає. Це приватне підприємство, яке знаходиться в банківській заставі, і по цьому підприємству ми зробити нічого не можемо. Можна знайти інвестора, але ж, знову-таки, для цього треба підшукувати кошти. На сьогодні вирішення як такого по цьому немає.
– Як інші підприємства міста?
– Зі швейною фабрикою ситуація значно краща – підприємство росте, розширюється, розвивається. З приводу СЕМЗ поки що інформації про стан справ мало, по цукровому заводу будуть суди по відшкодуванню, по землі та по інших питаннях. Якби усі заводи працювали, як раніше, то й ми усі жили б по-іншому. Але зараз працюємо з тим, що є, будемо шукати шляхи залучення інвесторів, як ввести у Смілу кошти.
Людмила СКОРОХОД

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *