Вікі любить Землю 2023: долучайтеся до найбільшого фотоконкурсу пам’яток природи

З 1 до 31 липня відбудеться українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) 2023. Цьогоріч на конкурс приймаються світлини об’єктів природно-заповідного фонду України, зроблені до 23 лютого 2022 року включно.

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) — найбільший у світі фотоконкурс пам’яток природної спадщини. Він зародився в Україні у 2013 році, а з 2014 року став міжнародним. У 2022 році у конкурсі взяла участь рекордна кількість країн — 39.

У нашій країні цей фотоконкурс відбудеться вдесяте. Минулоріч через повномасштабну агресію росії проти України та потенційну небезпеку для учасників та учасниць, організатори відмовилися від проведення конкурсу.

Зверніть увагу: з міркувань безпеки учасників та учасниць до участі у фотоконкурсі приймаються лише фотографії, що були зроблені до 23 лютого 2022 року (включно). Цьогоріч мінімальна роздільна здатність фотографій, які приймаються на конкурс, становить 2 Мп. Також можна завантажувати відео, на яких зображені пам’ятки природи.

Конкурсні списки змагання містять понад 8 тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. За весь час учасники та учасниці завантажили близько 120 тисяч світлин 4 тисяч памʼяток природи України. Ще стільки ж обʼєктів природної спадщини не мають жодної світлини.

Долучитися можуть як професійні фотографи, так і аматори. Завантажувати можна виключно власні світлини, які відповідають правилам конкурсу. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу.

Конкурс має дві основні номінації: «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам’яток природи, а у межах другої журі обере найкраще фото кожного з регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих світлин України.

Для участі у міжнародному етапі фотоконкурсу будуть відібрані 15 найкращих світлин у двох категоріях: макрофото та пейзажні світлини.

Усі призери та призерки фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2023 отримають цінні призи від організаторів кампанії — громадської організації «Вікімедіа Україна».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.