Вік – не привід «опускати руки»: історія бухгалтера зі Сміли

роботаРобота, безперечно, це важливий елемент повноцінного людського життя. Професійне самовизначення стає для людини поштовхом для навчання, розвитку, самовдосконалення.

Втрата роботи означає, перш за все, пірнути у стресове середовище, де впевненість у завтрашньому дні та й у собі, своїх силах, особливо, якщо додається ще й фактор віку.

Так сталося і з Наталією Лихолай, яка тридцять років свого життя віддала роботі бухгалтера на Смілянському машинобудівному заводі. Важко полишати завод, за стінами якого промайнула молодість, радощі та печалі.

Далі – були переживання: де працювати та заробляти гроші? Як знайти роботу під час карантину? З такими думками звернулася Наталія до Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

У такому випадку психологічна допомога дуже важлива. Тому в центрі зайнятості відразу було проведене психодіагностичне тестування, під час якого визначені професійні та особистісні якості клієнтки, її найсильніші сторони. Оскільки жінка має тридцятирічний досвід, то її результати тестування були на досить високому рівні.

Впевненість у собі повернулася разом з бажанням працювати, досягати, бути корисною. Далі відбувалися пошуки вакансії, стажування, а результатом спільної діяльності стала нова робота у бухгалтерії Смілянської міської лікарні держветмедицини.

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості розповідає: «З досвіду та й згідно статистики, можу запевнити: вік – це не привід «опускати руки». Більше того, з віком на якість роботи менше впливають емоції, адже характер уже сформований та загартований. Це те, що в народі ми називаємо мудрістю. Досвідченому фахівцю психологічно важко помилятися. І це вагома причина можливої повільної праці».

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних розповіла, клієнти проходять спеціальне психологічне тестування, де визначаються професійні та особистісні якості. Коли виникає бажання кардинально змінити професію – допомагають клієнтам будь-якого віку. Для цього – ознайомлюють з актуальними професіями у нашій місцевості та допомогають в адаптації на новому робочому місці.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *