Виховна година на тему: ”Хліб у різних народів”

DSC_1120В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ під час тижня комісії фахових дисциплін технологічного циклу студенти спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» групи ВХК-13 на чолі з класним керівником Дем’яненко О.В. провели цікаву виховну годину на тему: ”Хліб у різних народів”. Студенти та гості мали змогу познайомитись з  видами хліба  у різних народів, рецептурами та способами їх приготування, адже кожен студент готував доповідь про хліб однієї з країн світу. Завдяки чому всі мали змогу здійснити  віртуальну подорож країнами Європи та побачити ці вироби. Також студенти розповіли всім присутнім яке значення має хліб у кожній культурі та у житті людей. Цікаво було познайомитись з правилами вживання хліба та хлібним етикетом, який має місце в українській культурі.

Звичайно, як кожне свято виховна година  проходила з  смачним короваєм на столі та зразками різних видів хліба. Деякі з виробів студенти виготовили самостійно, вивчивши способи їх приготування та рецептуру,  чим збагатили свої теоретичні  та практичні знання, які можуть їм знадобитись у  професійному майбутньому.

На закінчення всі скуштували представлені вироби та зробили висновки, що наш, спечений власноруч, український коровай – найсмачніший!

Джерело: сайт Смілянського коледжу харчових тенологій

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *