Вихованці гуртків шкіл Смілянського району – призери Всеукраїнського конкурсу

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2016 № 51-О з 17 по 19 травня 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. Черкаську область представляли четверо учасників, двоє з яких – вихованці гуртків шкіл Смілянського району.

І місце в конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів виборола Ткаленко Наталія, вихованка гуртка «Юні екологи – природодослідники» Центру дитячої та юнацької творчості при Балаклеївській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів імені Є. Гуглі Смілянської районної ради (учениця 8 класу) з роботою: «Порівняльний аналіз ефективності вирощування кролів порід Каліфорнійський, Строкач, Червоний Новозеландський, Білий Новозеландський, Білий Велетень, місцевої породи у домашніх умовах»

ІІ місце завоювала Шевченко Анна, вихованка гуртка «Юний натураліст», учениця 8 класу Санжариської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради з роботою: «Вплив високої температури на зміну вмісту вітаміну С в продуктах харчування рослинного походження».

Переможці конкурсу нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру та цінними призами від Державного департаменту інтелектуальної власності.

Центр дитячої та юнацької творчості вітає переможців та їх керівників Сергія Ярославовича Матерацького і Юлію Павлівну Коробову з успіхом та зичить нових досягнень у творчій праці!

За інформацією ЦДЮТ
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *