Відзначено переможиць міського конкурсу «Смілянська пані»

Конкурс “Смілянська пані” з нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся вже втретє за ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради. Перед його організаторами та журі стояло складне завдання – визначити найкращих серед великої кількості прекрасних смілянок. Урочиста церемонія нагородження відбулася 6 березня у міському будинку культури. Талановитих, чарівних, розумних, креативних жінок, які живуть і плідно працюють у Смілі, від міської влади привітав перший заступник міського голови Юрій Студанс. Найкращі побажання від чоловіків супроводжувалися нагородженням жінок, які удостоєні звання «Смілянська пані». Конкурс передбачав п’ять номінацій.
Пережицями конкурсу стали у номінаціях:
“Жінка –керівник» – Ганна Литвин – головний лікар Смілянської міської лікарні №2; Наталія Сєргєєва,голова обєднання співвласників житлових будинків «ДАНА» ти «СИГНАЛ»; Алла Коваленко, завідувач дошкільного навчального закладу №23».
«Жінка-краща за професією» – Лілія Заруба, вчитель хімії загальноосвітньої школи !-III ступенів №11;
«Жінка-перспектива» – Ірина Бородій, керівник зразкових художніх колективів Будинку дитячої та юнацької творчості: гурту «Коляда» та фольклорного ансамблю «Придніпряни»;
«Жінка–меценат» – Світлана Стороженко, приватний підприємець, директор мережі магазинів «Люкс».
«Жінка-громадський діяч» – Тетяна Ганжа, голова міської профспілкової організації працівників охорони здоров’я; Тетяна Дібрівка, голова профспілкової організації Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку;
«Жінка–берегиня» – Тетяна Пристайлова, «Мати–героїня», яка виховала 8 дітей, тренер–викладач з веслування дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив».
Володаркам почесного титулу вручили сертифікати та символічні статуетки.
Жінок, яких цього дня запрошували на сцену, добре знають і шанують у рідному місті. До них прийшло визнання за певні досягнення в праці та громадському житті. Для цих жінок звання Смілянська пані – це вияв глибокої поваги та визнання, а для інших смілянок – стимул для подальших життєвих досягнень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *