Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, ми засвідчуємо цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
Сьогодні наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя.
Незважаючи на цілу низку створених законів щодо захисту прав інвалідів, маємо усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка інвалідам.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.
Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.
Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги і уваги.
Визначення цієї дати в місті Сміла – добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідного життя інвалідів в нашому регіоні, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікуєься людьми з обмежиними можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
Особливо хочеться побажати Вам витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми, а також бажаю всім міцного здоров’я, добра та злагоди. Щастя Вам та успіхів у всіх ваших справах.

З повагою,

Начальник управління М.О. Прокоф”єв

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *