Відзавтра у Смілі діятимуть посилені протиепідемічні заходи

Фото: з сайту "Слово і діло"22 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний було винесено питання щодо заходів із запобігання поширенню COVID-19.

У Смілі зафіксували стрімке збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19. Тільки за останній тиждень 286 осіб. Зважаючи на значне зростання кількості хворих, які, зокрема, потребують госпіталізації, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я міста, для зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, комісії з питань ТЕБ і НС вирішила посилити протиепідемічні заходи.

Так, на території Сміли з 00:00 годин 23 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року заборонено:

  • проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено дистанцію 10 квадратних метрів на одну особу;
  • здійснення перевезень пасажирів автотранспортом, зокрема, в автобусних маршрутах, в кількості більшій, ніж 50% місць для сидіння. 
  • заклади харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) працюватимуть до 23-ї години;
  • заборонена робота розважальних закладів;
  • проведення культурних масових заходів;
  • роботу басейнів;
  • проведення всіх масових заходів (крім офіційних спортивних заходів, без глядачів);
  • відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, де перебувають люди похилого віку, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім тих, що надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Також, у зв’язку із ситуацією та обмеженнями перевезень у транспорті, виконавчому комітету, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності доручили забезпечити з 00:00 годин 23 березня до 00:00 годин 9 квітня установити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи із збереженням заробітної плати (крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань).

Поліції доручили на час введення посилених протиепідемічних заходів, забезпечити контроль за виконанням цих заходів. 

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *