Відвезли на цвинтар, били та вимагали гроші: поліцейські постануть перед судом

8c63f191-4715-4d20-ae6a-4092a6d7eeb5До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох поліцейських одного з відділів поліції в Черкаській області.

Правоохоронці обвинувачуються в розбої, перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалися насильством та вимаганні неправомірної вигоди  (ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 365 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), інформують у Державному бюро розслідувань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань у Києві.

Встановлено, що у вересні 2019 року поліцейські затримали одного з місцевих жителів за нібито вчинення кримінального правопорушення. Заволодівши його майном, закувавши чоловіка в кайданки, правоохоронці  відвезли потерпілого до місцевого цвинтаря, де почали бити та вимагати гроші за непритягнення його до кримінальної відповідальності за злочин, якого він не вчиняв.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Черкаської області.

Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *