Відтепер усі студенти укладатимуть договори з вишами

студенти молодьКабінет Міністрів затвердив Типові форми договорів про надання освітніх послуг у закладах вищої та фахової передвищої освіти. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 19 серпня, інформує osvita.ua.

Договори про надання освітніх послуг мають укладатись між закладами освіти та студентами, які здобуватимуть освіту, як за контрактною формою навчання, так і на бюджеті.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що основним завданням договору є забезпечення ефективної освітньої взаємодії сторін та захист їхніх прав.

Договір має бути укладений обов’язково під час особистого подання оригіналів документів до закладів вищої освіти.

Одним із ключових договірних зобов’язань університету перед студентом стане обов’язок здійснювати освітню діяльність відповідно до стандартів освіти. Також заклад вищої освіти має бути публічним, оприлюднювати інформацію про реалізацію своїх прав і виконання зобов’язань, статут та правила внутрішнього розпорядку тощо.

Студенти будуть зобов’язані дотримуватись кодексу академічної доброчесності закладу, виконувати освітню програму та індивідуальний план, виконувати вимоги щодо охорони праці, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності, інформувати заклад у разі зміни персональних даних тощо.

У договорі також зазначатиметься акредитація освітньої програми, за якою навчатиметься студент, кількість кредитів ЄКТС, а також рахунок, за яким здійснюється фінансування навчання, та строк дії договору – до завершення навчання студентом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *