Відтепер мисливці Черкащини можуть замовити документи на право полювання через мережу Інтернет

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства є одним з перших в Україні серед інших облуправлінь, що вже надає адміністративні послуги з видачі документів мисливцям через Інтернет та електронний документообіг.

Відтепер мисливці Черкащини мають змогу замовити документи на право полювання через портал державних послуг iGov.

На цьому порталі зібрано послуги, які державні органи України надають громадянам та бізнесу. Цей портал зроблено волонтерською командою iGov в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів в державних органах.

Для оформлення звернення мисливцеві необхідно зайти на сайт iGov і зробити три простих кроки-  обрати необхідне Управління лісового і мисливського господарства, обрати необхідний документ, визначити зручний день і час візиту.

На вказану вами електронну адресу ви отримаєте листа з результатами розгляду вашої заяви, датою візиту та контактними даними Управління. Також у електронному листі Ви знайдете суму сплати за послугу та платіжні реквізити, згідно яких ви зможете заздалегідь здійснити оплату у зручний для Вас спосіб і час. Якщо ваша заявка втратила актуальність, ви можете відмінити її за допомогою спеціальної кнопки в електронному листі в будь-який момент.

У Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства сподіваються, що такі кроки облуправління у напрямку підвищення якості сервісу через сучасні засоби Інтернет сприятимуть оперативності, прозорості та мобільності у наданні лісівниками адміністративних послуг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *