Відтепер групові квитки на поїзд можна купувати онлайн

поїзд«Укрзалізниця» спростить замовлення низки пасажирських послуг та вперше надасть можливість замовлення групових квитків онлайн. Оформлення групових перевезень для фізичних та юридичних осіб віддалено вже доступне для пасажирів у бета-версії на порталі http://passenger-services.uz.gov.ua/.

Раніше для того, щоб оформити групове перевезення, пасажирам потрібно було спочатку щоб заповнити вручну заяву та попередньо зарезервувати вагон, потім оплатити послуги. З грудня оформити заявку та оплатити бронювання можна віддалено на порталі, отримавши прорахунок та оплативши його за реквізитами. До каси вокзалу необхідно буде завітати лише на фінальному етапі отримання квитків та сплати їх повної вартості. У перспективі і цей етап буде переведено у віддалений формат.

Також продовжується розробка ще низки онлайн-замовлень: пошук забутих речей, замовлення вокзального помічника для маломобільних пасажирів, замовлення спеціального вагона для перевезення людей з інвалідністю, а також замовлення вагона-автомобілевоза та вагона-салона.

Завершити роботу над запуском усіх типів онлайн-замовлень планується до кінця січня.

Крім того, АТ «Укрзалізниця» зробило замовлення групових перевезень дешевшим: з 10 грудня вартість резервування місць у разі бронювання квитків для 30 осіб і більше становитиме 50 гривень з дорослого пасажира та 35 гривень з осіб віком до 18 років.

Таким чином АТ «Укрзалізниця» значно знизить вартість цієї послуги для пасажирів, адже раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 гривень для дорослих пасажирів та 40 гривень для дітей незалежно від розміру групи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.