Відтепер енергетики Черкащини навчатимуться в оновленому центрі

1605871406_4Днями після капітального ремонту відкрив свої двері Навчальний центр ПАТ «Чекасиобленерго». Практично за пів року приміщення змінилося до невпізнаваності: зараз тут нові меблі, обладнання та реманент. А головне – тепер енергетики навчаються за найсучаснішими програмами на новітньому обладнанні.

Електромонтери, стропальники, машиністи, контролери, диспетчери та інші фахівці проходять навчання у цих стінах. Це і перепідготовка робітників, і первинна підготовка для кадрів, і курси підвищення кваліфікації, і навчання із тренажерної підготовки тощо.

Капітального ремонту центр не бачив із дня свого створення. Цього року його провели. Роботи тривали близько пів року. Замінили практично все – від стін до підлоги, забезпечили всю необхідну матеріальну і методичну базу.

Тож і відкривали оновлений центр урочисто. Привітав енергетиків із цієї подією голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

У центрі з’явилася тренінгова зала, є оновлені кімнати для відпочинку, навчання. Ще один важливий здобуток – це лабораторія моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці, створена з нуля. У лабораторії працівники у максимально наближених до реальних умовах опановують практичні навики, закріплюють та поглиблюють свої знання.

Зокрема, у день урочистого відкриття пройшло заняття по тайм-менеджменту. Для енергетиків важливо вміти раціонально організовувати свій робочий час та роботу з населенням, тому такі тренінги дуже важливі.

1605871294__centr_00_02_43_08_still005 1605871406_4 1605864040_img_5516

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *