Відтепер довідку про взяття на облік ВПО черкащани можуть отримати онлайн

Уряд удосконалив порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, аби спростити надання публічних послуг для ВПО завдяки «Порталу «Дія».

Так, тепер довідка відображається у мобільному додатку «Дія», інформує пресслужба Черкаської ОДА.

На цей час на обліку в області перебуває 10 831 внутрішньо переміщена особа, які вже найближчим часом, після вивірення баз даних, зможуть за бажанням скористатися електронною послугою.

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та електронна довідка мають однакову юридичну силу. Зокрема електронна довідка пред’являється особою на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатку Порталу Дія без пред’явлення довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У випадку, якщо у внутрішньо переміщеної особи не відображається її електронна довідка, або електронна довідка малолітньої дитини, недієздатної особи або особи, дієздатність якої обмежена, законним представником якої вона є, або інформація в електронній довідці відображається некоректно, зокрема відсутні відомості про зареєстроване та фактичне місце проживання тощо, рекомендуємо звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання, яким у день звернення буде внесено відповідні зміни до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та повідомлено про те, що відповідні зміни будуть відображені в електронній довідці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *