Відсьогодні стартує онлайн-курс для старшокласників про біологію майбутнього. Чому це важливо

Із третього жовтня стартує тримісячний науково-популярний онлайн-курс “Біологія майбутнього: від існуючих організмів до інноваційних молекул” від Earthlings Hub.

Курс розрахований на на учнів старшої школи, але всі охочі також запрошуються. Один із лекторів курсу – Олександр Скороход, родом зі Сміли, який відкриє цикл лекцій з темою: “Секрети чемпіонів: гени проти гаджетів”.

На лекції говоритимуть про те, що таке гени і наскільки вони важливі для високих спортивних досягнень. Чи є “супер-гени”, які можуть дати велику перевагу їхнім володарям порівняно із суперниками? Що таке епігенетика і якою є роль роль епігенетичних змін? І, звичайно, зупиняться на різних технологічних досягненнях: кросівки з карбоновою пластинкою, спортивні годинники, smart одяг та ін., їхня роль у тренувальному процесі.Реєстрація безкоштовна. Посилання https://booking.earthlingshub.com/class/4775

Науково-популярний онлайн-курс, що має своєю метою познайомити слухачів з найбільш захоплюючими напрямками розвитку сучасної біологічної науки, від генетичної інженерії й клітинної біології до ковіду та штучного інтелекту.

Курс складається з 15 лекцій по 45 хвилин, кожну з яких читатиме фахівець, що працює дослідником по відповідній тематиці.  Викладання українською мовою. Лекції будуть по понеділках та п’ятницях о 18:00, із 3 жовтня до 2 грудня включно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.