Відсьогодні набувають чинності закони щодо габаритно-вагового контролю

243941605_3887718697994685_6748214191945464674_nВідсьогодні набувають чинності закони щодо здійснення габаритно-вагового контролю. Вони запроваджують адміністративну відповідальність за порушення безпеки на автомобільному транспорті
, що зафіксовані за допомогою засобів фото- й кінозйомки, відеозапису, зокрема в автоматичному режимі через платформу Зважування-в-русі (система WiM).

Про це повідомиляє Facebook-сторінка Укравтодору.

Закони пошируватимуться усі транспортні засоби, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів на території України, а також на вантажовідправників.

Майданчик WiM фіксує перевищення встановлених норм і надсилає дані до Центру обробки даних (ЦОД). Інспектор перевіряє їх, формує постанову та накладає електронний підпис. Після цього постанова друкуватиметься та надсилатиметься порушникові.

Розміри штрафу – від 8,5 тисяч до 51 тисячі гривень, в залежності від перевищення габаритно-вагових норм. Також, штраф 51 000 грн – ухилення від проходження вагового контролю, перевищення швидкості, порушень вимог дорожніх знаків та розмітки тощо.

Сплачуватиме штраф саме власник автомобіля, а не водій транспорту.

Про штраф повідомлятимуть рекомендованим листом, надісланим поштою. Лист міститиме постанову та реквізити для оплати штрафу. Оплатити його потрібно протягом 10 днів з дня отримання повідомлення. Також, користувач може оскаржити рішення в суді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.