Відсьогодні на вулицях, у парках та скверах Черкас працює велопатруль

23 травня на території управління патрульної поліції в Черкаській області, відбулися заходи з нагоди старту велопатруля. Серед гостей на урочистостях були присутні начальник Черкаської обласної адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської міської ради Анатолій Бондаренко.

Урочистості розпочалися хвилиною мовчання, якою черкаські патрульні вшанували усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, а також працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

16 патрульних на велосипедах вже від сьогодні забезпечуватимуть громадський порядок в скверах, парках, зонах відпочинку черкащан, куди важко швидко дістатися автомобілем. Усі поліцейські, які залучені у велопатрулі, успішно пройшли відбір та спеціальну підготовку. Велопатрулі нічим не відрізняються від звичайного патруля за повноваженнями.

Патрульні мають із собою всі необхідні спецзасоби й відповідні адміністративні матеріали, тому відразу ж можуть реагувати та фіксувати правопорушення, щоб забезпечити громадський порядок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.