Відремонтовані дороги у Смілі стають реальністю.

Asphalt_0009У планах – першими відремонтувати дороги, які в найгіршому стані. У вихідні розпочали капітальний ремонт вулиці Севастопольської.

Розбита вщент частина вулиці Севастопольської біля колишнього хлібзаводу  довгий час більше нагадувала автотрасу для екстремальних змагань. Зараз картина зовсім інша. Як тільки вирішилося питання з фінансуванням, ремонтні роботи оперативно розпочалися. За минулі вихідні цю ділянку дороги відремонтували.

На вулиці Севастопольській відремонтують дві найпроблемніші ділянки. Щоб відремонтувати якнайшвидше найняти трьох підрядників як з державних так і приватних організацій. Обираючи їх управління житлово-комунального господарства звертало увагу на те,  наскільки якісно буде виконана робота. Кошти на ремонт дорожнього покриття 1,5 мільйона гривень виділила міська рада. Ці гроші підуть на капремонт 2 доріг. Крім цього субвенцію надали з державного бюджету у розмірі 3,5 мільйона гривень. Усього ж на ямковий та капітальний ремонт виділено майже 6,5 мільйона гривень. На всі заплановані дороги вже практично розроблені необхідні документи, через що була затримка у тому, щоб розпочати ремонт раніше. Отримані гроші в управлінні вирішили розподілити економно. Це дозволило відремонтувати більше доріг у місті.

Начальник управління ЖКГ Олег Беценко поділився планами про те, де найближчим часом також розпочнуться ремонтні роботи.

До ремонту доріг в управлінні житлово-комунального господарства підходять з конкретною метою – зробити дорожнє покриття якісним, по-можливості виконати капітальний ремонт аби проблема поганих автошляхів у Смілі нарешті щезла з переліку нагальних питань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *