Відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків

Cmila_2Жінці неодноразово давали шанс виправити ситуацію. Для цього потрібно було щонайменше навести в помешканні лад та відповідним чином доглядати за дітьми. Всі вимоги жінка проігнорувала. За неналежне виховання малолітніх дітей на неї складено адміністративні матеріали, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Смілянського відділу поліції капітаном поліції Катериною Кам’янецькою спільно зі працівниками служби у справах дітей Смілянської райдержадміністрації було виявлено, що місцева жителька, мати трьох малолітніх дітей віком від 3 до 7 років веде аморальний спосіб життя та неналежним чином доглядає за дітьми. В будинку де мешкали діти суцільний безлад та бруд. Жінці неодноразово давали шанс виправити ситуацію. Для цього потрібно було щонайменше навести в помешканні лад та відповідним чином доглядати за дітьми. Всі вимоги жінка проігнорувала.

За невиконання батьківських обов’язків на горе-матір правоохоронець склала адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі вирішується питання подальшої долі малолітніх дітей та питання позбавлення батьківських прав їх матері.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *