Відповідальність починається з мене

З метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі в Смілянському районі проведено щорічну Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію щодо пропаганди здорового способу життя під назвою «Відповідальність починається з мене». Розпорядження про її проведення підписане головою Смілянської районної державної адміністрації. Затверджено план заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

У рамках акції в загальноосвітніх закладах Смілянського району проводяться зустрічі з учнями шкіл з метою пропаганди здорового способу життя, бесіди про відповідальність за вчинені злочини, правопорушення.

На виконання розпорядження райдержадміністрації в Смілянському районі проводяться спільні рейди в місцях активного відпочинку молоді та по торгових точках продажу алкогольних і тютюнових виробів. Такий рейд проведено сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і кримінальною міліцією у справах неповнолітніх в селах Велика Яблунівка, Сунки та Березняки. До участі в рейді долучилися члени громадської організації «Самооборона Смілянського майдану «Січ».

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Смілянської райдержадміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *