Відому в Смілі будівлю продають за мільйон гривень

18 квітня відбувся аукціон з права викупу об’єкту нерухомості, колишньої будівлі ізостудії по вулиці Мазура у Смілі. Торги організувало місцеве управління економіки, на балансі якого і знаходилось це приміщення. Участь у них взяло двоє учасників, інформує сайт 18000.

Відповідно до оприлюдненого протоколу, найвищу ціну за приміщення запропонував місцевий житель Сергій Еленгаупт – 1,1 млн гривень.

Ще один учасник закупівлі – товариство “Лідер – Авто і К”, що надає послуги навчання для майбутніх водіїв. Саме він зараз використовує це приміщення для власної діяльності. Компанія належить синам екс-чиновника та місцевого перевізника Олександра Плюти. У свій час Плюта встиг побути директором комунального підприємства ЧЕЛУАШ у місті Черкаси.

Будівля, яка може піти з молотка, раніше використовувалась як художня студія, а згодом – як автошкола. Загальний обсяг приміщення складає 186 квадратних метри, у ній фактично відсутній ремонт.

Раніше у Смілі вже відбувались подібні аукціони з продажу комерційної нерухомості. Зокрема з молотка пішов готель у центрі міста, а також адміністративне приміщення поруч.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.