Відновлення пошкодженої частини мікрорайону Гречківка: розпочато встановлення вікон

Як повідомив міський голова Сергій Ананко, дахи постраждалих будинків вже перекрили. Розпочато не менш важливі роботи – відновлення вікон. Прибула перша партія скляних блоків. Ці майже 200 конструкцій будуть встановлені у 40-ка житлових будинках.

Наразі комунальною технікою розвезено блоки у кожне домоволодіння. Все виготовлялось відповідно до індивідуальних замірів. Бригада монтажників одразу приступила до встановлення.

Суттєву і важливу допомогу та оперативне виконання замовлення надає смілянам благодійний фонд Global Empowerment Mission (GEM).

Постійно у співпраці зі смілянами начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, керівник Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України Юлія Холодна.

Окрім того, міський голова провів зустріч із власниками 8-ми зруйнованих домоволодінь.

Обговорили різні оптимальні варіанти відновлення їх житла. Адже і люди відійшли від першого шоку після трагедії, і нині проводиться аналіз реальних об’ємів та термінів будівництва.

Працюють далі комісії, що обстежували пошкоджене житло після ракетного удару. Власникам пострадалих будинків допомагають внести дані у Дію в програму єВідновлення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.