Відкритий лист до мешканців Сміли

Шановні земляки!
Наше підприємство вже понад 60 років здійснює перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах. Ми завжди були відкриті до спілкування з вами та завжди з повагою ставилися як до побажань, так і до конструктивної критики пасажирів.

Колектив нашого підприємства докладав максимум зусиль, щоб у найскладніші часи не залишити вас без автобусних перевезень.
Навіть зараз, коли стрімко зростає вартість на паливно-мастильні матеріали, ми, за рахунок недоотримання доходів, стримували зростання тарифу на пасажирські перевезення. При всіх складнощах намагаємось оновлювати автопарк, щоб надавати якісні послуги з пасажирських перевезень.
Ми не волаємо про ті складнощі, які щодня змушені переборювати, а робимо максимум, щоб ви, як пасажири, їх не відчули.
Ми поважаємо діяльність СПРАВЖНІХ громадських активістів і вважаємо, що громадська діяльність може принести користь нашому місту! Але треба відрізняти справжніх громадських активістів від тих, які насправді ніякої користі громаді не принесли і ніколи не принесуть. В нашому місті, на жаль, вистачає псевдоактивістів. Вони гучно і дуже багато говорять. Говорять на будь-які теми! Але, вважаємо, користі від їхніх дій нема. Шановні сміляни, уважно придивляйтеся до тих активістів, які бажають залучитися вашою підтримкою.
Ми ні в якому разі не намагаємося відмовити мешканців  м. Сміла від активної громадської діяльності!
Ми не намагаємося схилити вас на чийсь бік або протиставити вас громадським активістам.
Ми пропонуємо вам не соромитися задавати прості запитання тим активістам, які закликають вас на свій бік, щоб з’ясувати їх фаховість, принциповість, неупередженість.
Якщо якісь активісти переконують вас, що швидко знайдуть нового перевізника, то поцікавтеся у них про той тариф, який доведеться сплачувати. Жоден з активістів не зможе назвати вам точну цифру. Більшість з відомих вам активістів навіть не усвідомлює того, як обраховується тариф, які його складові.  
Також перепитайте у цих самих активістів, яку відповідальність САМЕ ВОНИ будуть нести, якщо новий перевізник відмовиться працювати на невигідних маршрутах, якщо відмовиться перевозити пільговиків, а також буде щоденно підвищувати тариф з огляду на постійне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів.
 Поцікавтеся причинами відмов цих самих активістів від неодноразових пропозицій ПрАТ «Смілянське АТП 17128» про співпрацю, з метою підвищення ефективності роботи підприємства та поліпшення якості обслуговування пасажирів.
Чому жоден з активістів не пропонує відкрити комунальне підприємство, яке буде здійснювати перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування?
Запитайте у цих так званих активістів про те, які ще проблеми мешканців міста вони вирішили? Чи знають вони про ці проблеми?
Чи вся їхня діяльність спрямована лише на ПІАР?
Чи відомо їм, що хуліганські дії не є формою громадської активності?
Чи усвідомлюють вони наслідки своїх протиправних дій?
Спробуйте перевірити саме КІНЦЕВІ РЕЗУЛЬТАТИ діяльності цих активістів.
Чим більше ви будете ставити запитань активістам, тим швидше зрозумієте, що далеко не всі вони незалежні!
Коли так звані активісти розпочинають запевняти вас у тому, що своїми діями вони намагаються поліпшити ваше життя, то не полінуйтеся з’ясувати, чи будуть законними ці самі дії.
20 січня цього року з 13 до 15 години на зупинках м. Сміла група невідомих осіб, що називають себе активістами, заходила в автобуси, що здійснювали перевезення пасажирів за маршрутами №30 (СА 0083 АА, СА 0158 АА, СА 0325 АА, СА 0177 АА), №34 (0085 МВ, СА 0081 АА), №17 (СА 0151 АА), грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, заважали водіям автобусів виконувати свої посадові обов’язки, що загрожувало безпеці руху та внаслідок чого могли постраждати пасажири, які перебували в автобусах, та інші учасники руху.
Дані особи зірвали у вищевказаних автобусах рекламу, соціальну рекламу, графіки та маршрути руху, погрожували водіям, заважали пасажирам.
Реклама в автобусах розміщується згідно з укладеними договорами та є джерелом доходів підприємства, які впливають на розмір тарифу на перевезення пасажирів. Також з даних доходів сплачено відповідні податки.
Жодних скарг від пасажирів про незручності від розміщеної в автобусах інформації на адресу нашого підприємства не надходило.
Згідно з ЗУ «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 р., ПКМУ №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» від 18.02.1997 р., експлуатація автобусів без відповідної інформації, інформації про графік і розклад маршруту, про перелік пільгових категорій пасажирів та відомостей про страхову компанію заборонена.
Відсутність даної інформації в автобусах, що здійснюють пасажирські перевезення, може призвести до накладання на підприємство суттєвих штрафних санкцій.
Знищена так званими активістами інформація безпеці руху не заважала.
Це вже не перший випадок, коли невідомі особи, що називають себе активістами, здійснюють стосовно ПрАТ «Смілянське АТП 17128» хуліганські дії з метою завадити нашому підприємству здійснювати господарську діяльність.
28.08.2017 р. ПрАТ «Смілянське АТП 17128» зверталося до Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області з заявою №234, але й досі відповідь про результати розгляду даної заяви не отримали. Це свідчить, що особи, причетні до хуліганських дій, що мали місце 22.08.2017 р., так і не притягнуті до відповідальності, а відповідно можуть продовжувати свою протизаконну діяльність.
Хто і на яких підставах надав так званим активістам такі повноваження?
Складається враження, що комусь заважає існування нашого підприємства. Дехто зацікавлений не тільки в тому, щоб ПрАТ «Смілянське АТП 17128» припинило своє існування, а й щоб працівники підприємства втратили роботу. Це може призвести до негативних наслідків для нашого міста:
– збільшиться кількість безробітних;
– зменшаться збори до місцевого бюджету;
– зменшаться збори до ПФУ;
– виникнуть проблеми з пасажирськими перевезеннями.
За 2017 рік  за вказаними маршрутами ПрАТ «Смілянське АТП 17128» перевезло 3500000 пасажирів. За цей же час було сплачено податків до державного та місцевого бюджетів в тис. грн.:
– військовий збір  –  100,5
– ЄСВ (до ПФУ)  –  1425,00
– податок з доходів фізичних осіб  –  1146,0
– ПДВ  –  954,0
– податок на землю  –  68,6
– податок на прибуток  –  71,5
У ПрАТ «Смілянське АТП 17128» працює 132 особи, а відповідно 132 родини в нашому місті отримують поповнення до сімейного бюджету саме з нашого підприємства.
Але більш за все нас, як перевізника, турбує безпека руху. Ми не можемо ризикувати життям і здоров’ям пасажирів, водіїв автобусів, інших учасників руху.
З 20 січня 2018 р. від мешканців м. Сміла неодноразово надходили на адресу нашого підприємства скарги на дії цих активістів, які заважали пасажирам користуватися транспортними послугами.
Згідно з п. 2.1.8 Договорів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування від 26.12.2013 р. перевізник зобов’язаний забезпечити пасажирам безпечну, зручну поїздку і збереження та доставку багажу згідно з договором перевезення.
Якщо подібні випадки, що можуть призвести до загрози безпеці руху, не припиняться, то ми будемо змушені здійснити адекватні заходи реагування.
23 січня 2018 року нами було направлення звернення до секретаря Смілянської міської ради Синьогуба К.І., в якому висвітлена дана проблема.
Сподіваємося, що ви уважно прочитали нашого листа.

  З повагою
директор ПрАТ «СмілянськеАТП 17128»

П.І. Даценко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *