Спортивна зала школи №7 стала місцем зустрічі спортсменів, які займаються вільною боротьбою. Дітей, молодь та дорослих зібрав відкритий чемпіонат Сміли з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Позмагатися за першість прибули команди з Канева, Черкас, Звенигородки, Тального, Білої Церкви, Южного, Києва, Броварів, Одеси, Ржищева, Шепетівки, а також Сміли та Смілянського району.
Відкритий чемпіонат Сміли з вільної боротьби (Відео)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь