Відкритий лист народному депутату Сергію Рудику

Cьогодні виникла необхідність звернутися до депутата Верховної Ради по 198 виборчому округу Сергія Рудика. Адже народ з кожним днем все більше бідніє, тож ми просимо його захищати інтереси громадян, які його обрали до Верховної Ради.

Народному депутату Рудику Сергію Ярославовичу

Штучне замороження номінального розміру мінімальної заробітної плати в розмірі 1218 грн. (на рівні грудня 2013 року) відбувається на фоні стрімкого зростання цін на товари і послуги, підвищення комунальних тарифів, девальвації гривні. Така політика вже призвела до глибокого падіння рівня життя працюючого населення, поглиблення бідності серед молоді, багатодітних сімей, пенсіонерів, що, власне, є порушенням Конституції України в частині недопущення звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод громадян, зокрема права на достатній життєвий рівень.
Сьогодні державна гарантія – мінімальна заробітна плата на 500 гривень є меншою за фактичний прожитковий мінімум і ледь перевищує 30 € на місяць, що в 7 разів нижче, ніж в Естонії, Словаччині, в 15-30 разів менше, ніж в Німеччині, Франції.
Українська мінімальна зарплата втричі нижче визначеного ООН рівня злиденності: 5 доларів США на день – поріг, за яким прірва бідності.
Така мінімальна зарплата не тільки не забезпечує основних потреб працівника та його сім’ї, але її недостатньо навіть для фізичного виживання самого працівника.
Після запрограмованого Урядом травневого підвищення тарифів на газ, електроенергію і житлово-комунальні послуги ситуація катастрофічно погіршиться (за інформацією ЗМІ, все може бути раніше і гірше через вимоги МВФ).
Тож, шановний депутате Верховної Ради, до Вас звертаються Координаційна рада членів ррофспілки і працюючих колектив міста Сміли та району та працівники житлово-комунального господарства, де кожен сьогодні не стоїть на ринку, не працює на «конверт», а цілодобово працює на своєму легальному робочому місці, сплачує всі податки і збори, перераховує останні кошти на АТО. Ми обслуговуємо 1/3 основних фондів України.
І тому ми вимагаємо від Вас забезпечити дотримання Конституції України та прав людини праці, сталого наближення до стандартів країн ЄС з оплати праці, відновлення економіки, недоторканності призначених пенсій, законодавчої компенсації знецінення мінімальної заробітної плати (наших тарифних ставок і окладів) та призначених до 2014 р. пенсій.
Залізничники Шевченківського регіону забезпечують більше 30% наповнення місцевого бюджету м. Сміла та інших населених пунктів Черкаської та Кіровоградської областей, де розміщені підприємства залізничного транспорту.
Профспілка залізничників та транспортних будівельників України стурбована невідповідністю розміру заробітної плати залізничників складності виконуваних робіт. При цьому заробітна плата залізничників знаходиться на 18 місці серед галузей промисловості по Україні, незважаючи на те, що залізниця перевозить близько 80% вантажів та 50% пасажирів.
Фактично знищуються відомчі медичні заклади, що забезпечували не тільки медичне обслуговування залізничників, а й професійний відбір та безпеку руху поїздів.
Необгрунтовано зменшується кількість пасажирських потягів, що призводить до втрати робочих місць та порушення прав простих українців щодо користування; доступним транспортом. Тільки по нашому місту такі заходи приведуть до втрати роботи більше сотні залізничників та майже 40% працівників залізничної лікарні

Зупиніть Уряд, який за рік зробив нас усіх банкрутами.
Не допустіть масових неплатежів за спожиті житлово-комунальні послуги, що може привести до колапсу.
Вважаємо, що разом ми переможемо і дійсно побудуємо соціальну, правову державу – Україну

З повагою,
голова координаційної ради профспілкових комітетів міста та району Людмила ХОМЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *