Відійшов у вічність начальник Смілянського управління Держпродспоживслужби Микола Литвин

ЛитвинСумна звістка надійшла 28 січня. Помер Микола Олександрович Литвин – начальник Смілянського міського управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, не доживши чотири місяці  до 45-го дня народження.
Народився 21 травня 1973 року. Після закінчення школи вирішив стати ветеринаром, як і його батько. В 1995 році, закінчивши Білоцерківський сільськогосподарський інститут за спеціальністю ветеринарна медицина, працював лікарем ветеринарної медицини в Смілянській міській державній лікарні ветеринарної медицини, а згодом став її керівником. З 2005 року очолив управління ветеринарної медицини в м.Смілі, яке згодом реорганізувалось в Держпродспоживслужбу.

Микола Олександрович любив свою роботу, жив нею і віддавався улюбленій справі сповна.

Микола Олександрович – людина багатьох чеснот, це передусім совість і порядність. Він  поєднував у собі силу й доброту, завжди залишався людиною глибоко небайдужою. Був наділений проникливим розумом. Вирішував чимало питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Виконуючи свої посадові обов’язки, був захисником населення у сфері безпечності харчових продуктів, ветеринарії та захисту прав споживачів. Він завжди намагався зробити все від нього залежне, наділений глибокими фаховими знаннями. Останнім часом тяжко хворів.

Микола Олександрович брав активну участь у громадському житті міста і району. Поскільки проживав він в с.Плоске, запам’яталась його активна робота депутатом сільської ради.

Микола Олександрович Литвин  залишив по собі пам’ять не лише хорошої та позитивної людини, а й справедливого керівника та співчутливого колеги.

Глибоко сумуємо з приводу втрати і висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Ми його пам’ятатимемо!

Колективи Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області і

міської державної лікарні ветеринарної медицини

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *