Відбувся випуск в школі «Відповідального батьківства»

20 травня відбулося випускне занняття тренінгового курсу з формування батьківської компетентності “Батьківство в радість”. Поки малеча відвідувала школу “Ділові малюки” та навчалася читати і писати, їх батьки тренували навички ефективного спілкування, досягнення дисципліни без покараннь тощо.

Кожен із батьків підсумував те, що одержав від цих занять і який досвід виявився корисним. Щире та непідробне почуття довіри панувало в залі. Учасники тренінгового курсу знайшли справжніх друзів та підтримку один в одному.

Тренер, фахівець Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначила зростання кожного із батьків та побажала їм родинного затишку, нових здобутків та успіхів у вихованні дітей.

“Діти уважно придивляються до поведінки батьків. Перші уявлення про справедливість, честь, обов’язок дитина дістає не стільки зі слів батьків, скільки з спостережень за їхніми вчинками. Тому поведінка батьків, їхня свідомість і відповідальність, життєве кредо і є головним фактором успішного виховання дітей,” – такий висновок зробила Ольга, мама 3-х дітей, учасниця тренінгу “Батьківство в радість”.

На закінчення кожен учасник отримав унікальний сертифікат, який засвідчив участь в тренінгу.

За матеріалами Смілянського МЦСССДМ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *