Відбувся семінар про вимірювання, керування і безпеку в електромережах

Нещодавно в Смілянському технікумі харчових технологій НУХТ за підтримки Черкаського регіонального центру СВ Альтера пройшов науково-практичний семінар на тему: «Вимірювання, керування і безпека в електромережах».

На даний час в лабораторіях СТХТ НУХТ широко використовується обладнання, що було надане компанією СВ Альтера безоплатно, за допомогою якого студенти підвищують фахову майстерність.

23Для участі в семінарі від СВ Альтера завітали провідний менеджер відділу електротехніки Грицай Ігор Миколайович (м. Київ), керівник відділу комутаційного обладнання Коломієць Дмитро Миколайович (м. Київ) та директор Черкаського департаменту СВ Альтера Кисельов Віктор Євгенович.

На зустріч з професійними майстрами завітали студенти та викладачі комісії автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем СТХТ НУХТ, представники з виробництв регіону та гості з Черкаського політехнічного технікуму на чолі з головою циклової комісії Баландою А.Т. та завідувачем відділення Красовським Р. В.

На семінарі було розглянуто багато нових та цікавих питань:
 Рішення для вимірювання та моніторингу параметрів електричних мереж на базі DIRIS.
 Модульні пристрої захисту та комутації NOARK.
 Корпуса та металоконструкції. Програма поставки СВ Альтера.
 Енергозбереження. Компенсація реактивної потужності.
 Гарантійне живлення на контролерах АВР.
 Електротехнічне обладнання компанії Lovato Electic.

Під час семінару були представлені нові зразки сучасної техніки від компанії СВ Альтера, технічні рішення їх застосування у виробничій сфері.

Результатом такої зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю та розширення зв’язків з колегами. І як завжди компанія СВ Альтера не залишила технікум без подарунків.

По закінченню семінару гостям була проведена екскурсія до музею технікуму та по лабораторіях циклової комісії автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем, де і було продемонстровано використання продукції СВ Альтера в навчальному процесі.

Заславний В.В.
голова циклової комісії автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *