Відбувся мітинг–реквієм біля Братської могили у Гречківці

Дай, Боже, ніколи не знати війни!
…Саме ці слова стали ключовими на мітингу – реквієм, який пройшов напередодні Дня Перемоги на Братській могилі в мікрорайоні Гречківка. Сюди, на це святе місце, прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі мікрорайону, учнівський та педагогічний колектив школи №13, щоб вшанувати полеглих в боях за Батьківщину героїв, низько вклонитись живим солдатам тієї війни, яка не обійшла стороною жодної української сім’ї. Все далі й далі відходять у минуле події тих буремних років, але доки буде світити сонце, допоки житиме в наших душах і серцях пам’ять про тих, хто ціною власного життя відвойовував мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Ми маємо це пам’ятати і довести цілому світу, що ми, українці, ніколи не розпочинали війни проти інших народів, і не дозволимо це зробити сьогодні. Ми сильна нація, і ніхто й ніколи не поставить нас на коліна. Про це мають знати ті, хто вирішив, що має моральне право вирішувати долю такого великого народу, як наш. Мітинг – реквієм об’єднав в одну велику сім’ю сивочолих ветеранів, дітей війни та підростаюче покоління – учнів школи. І в тому наша сила: ми єдині, ми разом зможемо здолати всі негаразди, які випали на долю нашого народу, як недивно це констатувати, в ХХІ столітті.
Затамувавши подих, слухали присутні на мітингу виступ ветерана Великої Вітчизняної війни Годкевича В.Г. Пам’ятати всіх живих і загиблих героїв за волю України: в ті далекі сорокові роки, і тих, хто боронить нашу землю сьогодні, закликав директор школи К.Р.Антоневич. Голова кварткому Костенко М.О., доземно вклонилась ветеранам за їх подвиги та побажала всім миру та спокою на нашій рідній землі.
Учні школи № 13 підготували привітання для ветеранів, а ансамбль «Родовід» ( кер. Хавренок Л.С.) виконав пісні воєнних років. Учні 5 – 7 класів підготували для ветеранів вітальні листівки та квіти, а старшокласники запалили біля могил воїнів лампадки, як символи вічності людської пам’яті.
Ми вдячні всім ветеранам Великої вітчизняної війни, які в цей світлий день були в одному строю з усіма тими, хто прийшов віддати шану загиблим: Годкевичу В.Г., Данченку В.В., Махаринець Л.В., Рябіхіну К.С., Рябоконю О.М., Тиворському С.А., Мізерному Ю.О., Котляру М.Г., Кравцю Г.О., Бондаренку М.Г., Міщенку В.П., Кривову Д.П. Дай, Боже, Вам, шановні ветерани, довгих років життя, здоров’я. Будьте впевнені: ми захистимо Україну сьогодні, як це зробили Ви 69 років тому. Дай, Боже, ніколи не знати війни моїй землі.
Лариса Третяк,
заступник директора
з навчально – виховної роботи
Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *