Відбулися громадські слухання щодо проєкту детального плану частини території по вулиці Мазура

22 лютого управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету міської ради було проведено громадські слухання щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні. Йдеться про «Детальний план частини території по вулиці Мазура, 2 в м. Сміла Черкаської області ЗАТ ТВП «Укрторгбудматеріали».

Інформація про проведення громадських слухань висвітлена в газеті «Сміла» та на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.

Громадські слухання проводились відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанов КМУ №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань» та КМУ №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником розроблення детального плану території є управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста. Розробником – ТОВ «ПК «Архітектурне бюро».

Як результат проведення громадських слухань було зазначено відсутність зауважень та пропозицій до проекту детального плану території протягом 30 днів в письмовому та усному вигляді та запропоновано подати його на затвердження міській раді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.