Відбудований після пожежі Черкаський театр відкриють 9 березня

DSC_2627-1024x683Відкриття відбудованого обласного театру відбудеться на День народження Тараса Шевченка – 9 березня. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Пожежа в театрі сталася 5 років тому. З того часу тривала відбудова. У межах програми Президента “Велике будівництво” вдалося завершити реконструкцію.

На сьогодні цей театр – міжнародного класу з точки зору архітектури, технічного оснащення, дизайну. 1 березня були отримані всі документи, які затверджують, що будівля введена в експлуатацію.

За словами керівника Управління ДСНС в Черкаській області Андрія Даника, театр на сьогодні має сучасну протипожежну систему безпеки.

– Протипожежні двері мають додаткову вентиляцію для димовидалення. Протипожежна система була складна і потрибно було провести її ретельне тестування. Тому перевіряли її в різних режимах, в тому числі і аварійних. До 1 березня всі системи спрацювали на 100 відсотків, – розповів Андрій Даник.

Додав, що на початку роботи театру Управління ДСНС передбачить постійне чергування, аби провести навчання відповідальних осіб комунальної установи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *