Відбулося засідання виконавчого комітету

img_20190808_1439118 серпня під головуванням першого заступника міського голови Олексія Гончаренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 14 членів виконкому. На порядок денний було винесено 26 питань.

Члени виконкому затвердили висновок органу опіки та піклування про звільнення від виконання обов’язків опікуна щодо недієздатного, прийняли рішення щодо проведення чергового  призову громадян 1999 р.н.

Начальник управління житлово-комунального господарства Валентина Зборівська ознайомила з проектом рішення виконкому щодо тимчасового закриття руху транспортних засобів на ділянці від перехрестя вулиць Нахімова – Матушевського до вулиці Любомирська, пов’язане з влаштуванням господарсько-побутової каналізації. З даного питання було прийняте відповідне рішення.  

Члени виконкому після детального та емоційного обговорення не дійшли до єдиної згоди у питанні передачі на баланс КП «ВодГео» люків оглядових, закуплених управлінням ЖКГ за кошти, отримані за розміщену у місті зовнішню рекламу. Начальник управління ЖКГ пояснила такі дії тим, що у міському бюджеті загалом не закладені кошти на придбання люків і таким чином управління знайшло законний спосіб вирішення проблеми закриття каналізаційних отворів на місці викраденних люків. Тим самим частина членів виконавчого комітету не підтримала дії управління ЖКГ у вирішенні даного питання.  Лише в кінці засідання, повернувшись до розгляду цього питання, було прийнято рішення. 

Члени виконкому не дійшли згоди у питанні затвердження граничного нормативу рентабельності для розрахунку тарифу водопостачання та водовідведення КП «ВодГео».

На засіданні було прийняті рішення щодо організації шкільного ярмарку до нового 2019-2020 навчального року, розгляду скарги на постанову адміністративної комісії, перерозподілу бюджетних призначень головного розпорядника коштів – управління ЖКГ.

На засіданні розглянуті додаткові питання та прийняті відповідні рішення щодо укладання договору з автоперевізниками щодо перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 3, внесення змін до складу міської комісії з питань роботи транспорту, складу конкурсного комітету по організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Члени виконкому внесли зміни до паспортів маршруту на міських автобусних маршрутах №№ 3 та 5 (з додатковими пільговими рейсами по маршруту №5).

Члени виконавчого комітету розглянули питання щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету з облаштування спортивного майданчика, проведенню робіт по відновленню елементів благоустрою за власні кошти підприємця, висадки зелених насаджень районі перехрестя вулиць Незалежності – Героїв Небесної Сотні. Як під час перерви у засіданні, так і при розгляді данного питання, виникла словесна перепалка між присутніми  на засіданні спортсменами – прихильниками облаштування спортмайданчика для стрітболу і противниками його облаштування. 

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *