Відбулося засідання виконавчого комітету

img_20201021_150748_321 жовтня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 13 членів виконкому. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На порядок денний позачергового засідання було винесено 3 питання.

У засіданні взяли участь підприємці міста, які напередодні проводили мітинг з вимогою зняття певних карантинних обмежень та надання можливості продовження і надалі здійснювати свою діяльність.  Члени виконкому розглянули запропонований проєкт рішення щодо звернення до обласної державної адміністрації та голови регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо карантинних обмежень у Смілі.

Частина членів виконкому та підприємці запропонували внести в проєкт рішення пункт щодо надання виконкомом права проведення у місті підприємницької діяльності при умові дотримання всіх суворих санітарно-гігієничних норм, діючих в умовах карантину.

Члени виконкому ухвалили рішення щодо початку опалювального сезону 2020-2021 років у Смілі із 26 жовтня.

На засіданні обговорили проєкт рішення щодо перерозподілу бюджетних призначень головних розпорядників коштів, але члени виконкому даний проект не підтримали.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *