Відбулося засідання виконавчого комітету

78640316_960227334344394_8259211145156493312_n27 листопада під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 13 членів виконкому. На порядок денний було винесено 34 питання, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова проінформувала присутніх щодо кандидатур, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Члени виконавчого комітету затвердили план заходів щодо проведення приписки громадян 2003 року народження до призовної дільниці та фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська лікарня» Смілянської міської ради на ІV квартал 2019 року, надали дозвіл на видалення зелених насаджень
Прийнято рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах та допомоги на поховання.
Розглянули 10 заяв щодо погодження місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Начальник управління житлово-комунального господарства Валентина Зборівська доповіла про переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Сміла №3 – ФОП Володимира Меркулова, про перекриття внутрішньоквартального проїзду між будинками №46,48 по вулиці Богдана Хмельницького.

Жваву дискусію викликала інформація щодо розташування об’єктів зовнішньої реклами в місті. Начальник управління житлово-комунального господарства Валентина Зборівська проінформувала, що в місті встановлено 88 рекламоносіїв, у тому числі 63 біл-борди, які відповідають правилам розміщення зовнішньої реклами.

За 10 місяців 2019 року місто отримало 462тис. грн.: 50% надійшло до управління житлово-комунального господарства, 50% в міський бюджет. В той же час у місті встановлено 23 біл-борди без оформлення договорів або термін договорів вже закінчився.

Члени виконавчого комітету опрацювали та ухвалили 6 рішень щодо питань, підготовлених службою у справах дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *