Відбулося засідання виконавчого комітету

10 жовтня під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося продовження позачергового засідання виконкому за участю 11 членів виконкому. 

Члени виконкому приступили до розгляду п’ятого питання порядку денного (перші чотрири розглянуті на попередньомк засіданні виконкому) за пропозицією члена виконкому Олега Трушкевича. Він запропонував прийняти рішення, яким би зобов’язати надавачів послуг з теплопостачання у місті привести розмір тарифу на новий опалювальний сезон 2019/20 року до економічно обгрунтованих показників відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 560 від 26.06.2019 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» та середньозважених розрахунків.

Так, у Постанові зафіксована гранична ціна на послуги з постачання теплової енергії у разі оснащення приладами обліку – 1400 грн за 1 Гкал (з урахуванням ПДВ), без лічильника  – 35,21 грн за 1 кв.м. По Черкаській області середньозваженим є: 1971 грн за 1 Гкал (без ПДВ) для підприємств, 1644 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) – для населення.

Члени виконкому ухвалили відповідне рішення та завершили розгляд питань позачергового засідання виконкому.

На порядок денний чергового засідання виконкому було винесено 42 питання.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова проінформувала щодо внесення змін до рішення виконкому про перейменування школи № 13 із загальноосвітньої у навчально-виховних комплекс у зв’язку із відкриттям з вересня 2019 року дошкільної групи. Начальник управління винесла на розгляд членів виконкому питання щодо висунення кандидатури Людмили Куценко до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». З даних питань виконавчий комітет прийняв відповідні рішення.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на IV квартал 2019 року, прийняли рішення щодо нагородження відзнакою виконавчого комітету медаллю «За особистий внесок у розвиток міста» ветеранів праці П.А. Журби та В.А. Нікітенко. На засіданні були прийняті рішення з житлових питань: передачу у власність, надання вивільненої квартири, зміни договору найму, квартирний облік.

Члени виконкому прийняли рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 26-ти громадянам міста на суму 22 тис. грн (до 1 тис. грн кожному, понад 1 тис. грн – рішення приймає міська рада) та допомоги на поховання (12 осіб по 1 тис. грн. кожному).

Прийняли рішення щодо передачі необоротних матеріальних активів (заклади охорони здоров’я), припинили рішення виконкому щодо Порядку надання та зміни адресної нумерації об’єктам нерухомості міста у з’вязку із невідповідністю чинному законодавству. 

Члени виконкому розглянули п’ять питань, підготовлених на засідання управлінням житлово-комунального господарства. Дискусія розгорнулася навколо питання призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста – а це обслуговування біля 100 будинків та 12 гуртожитків. Договір з управителем підписується на 1 рік, за цей час кожен будинок може створити своє ОСББ. Дане рішення не було підтримано.

Прийняті рішення щодо передачі на баланс відділу культури вузолу обліку природного газу меморіалу «Вічний вогонь», внесені зміни до складу конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів, розглянуто питання щодо організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на маршруті №3.

Виконком утворив робочу групу по боротьбі з незаконним рибальством та надав дозвіл на видалення зелених насаджень (сухостій, аварійний стан).

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *