Відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

dsc_009019 березня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Заступник міського голови зазначила, що національно-патріотичне виховання є основою системи виховної роботи і особливо важливе в умовах сьогодення, це формування свідомого громадянина України.

Начальник відділу молоді та спорту Валентина Зборівська ознайомила з планом роботи координаційної ради та планом заходів на цей рік.

На засіданні розглянуто план роботи Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді “Смілянська січ” Будинку дитячої та юнацької творчості на 2021 рік, питання організації та проведення навчально-польових зборів з випускниками закладів загальної середньої освіти у поточному році.

В обговоренні взяли участь завідувач методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Валентина Руденко, начальник відділу культури Ірина Бобошко, директор ЦППРК Віктор Шевчук, заступник директора Смілянського фахового технологічного коледжу НУХТ Олена Кикоть.

ПриНа засіданні ради зазначили, що головним у роботі ради є результативність запланованих та проведених заходів, як закладами освіти, так і культури, передає офіційний сайт Смілянської міської ради. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *