Відбулося засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста

z24242424Як зазначив у своїй доповіді Микола Прокоф’єв управлінням праці та соціального захисту населення разом з управлінням житлово-комунального господарства, управлінням експлуатації газового господарства, відділом з питань цивільного захисту та оборонної роботи, управлінням освіти, молоді та спорту з метою недопущення нещасних випадків та попередження травматизму при використанні газу у побуті, проведена роз’яснювальна робота серед населення міста.

Управлінням освіти, молоді та спорту у загальноосвітніх закладах міста проведено інструктажі щодо безпечного користування газом у побуті; лекції та засідання «круглого столу» за участю фахівців газового господарства; інформаційні наради, виховні години; перегляд навчальних фільмів означеної тематики; комп’ютерне тестування учнів з основ безпеки життєдіяльності; конкурси малюнків, стінних листівок.

Смілянським управлінням експлуатації газового господарства проведено перевірки житлових будинків і об’єктів громадського призначення щодо виявлення порушень при користуванні природним газом у побуті. Перевірено 8912 абонентів, які користуються природним газом, виявлено та усунуто 33 порушення. Управлінням експлуатації газового господарства здійснюється постійний контроль за експлуатацією внутрішньо-будинкових систем газопостачання та газового обладнання житлових будинків і об’єктів громадського призначення. Так, у 2016 році було відключено 82 газових прилади, що знаходилися в аварійному стані.

Управліннями, відділами, зазначеним у Плані заходів, продовжується робота із забезпечення виконання плану Комплексних заходів з профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу у побуті.

На виконання заходів щодо реалізації обласної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у 2016 році спеціалістами управління праці та соціального захисту населення 52 підприємствам, установам, організаціям міста надано консультаційну допомогу щодо організації роботи з питань охорони праці, якості проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам пільг і компенсацій за важкі та шкідливі умови праці. Зареєстровано 27 колективних договорів та 23 зміни до них. При перевірці та реєстрації колективних договорів спеціалісти відділу з питань праці та охорони праці управління надають рекомендації юридичним та фізичним особам, які відповідно до законодавства, використовують найману працю щодо дотримання вимог нормативних актів про охорону праці, з питань колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, укладення угод і колективних договорів.

98,8 % працівникам, зайнятих у шкідливих умовах праці, за узгодженими із Смілянською міською поліклінікою списками, проведені медичні огляди відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21.05.2007 № 246 (із змінами).

У 2016 році управлінням праці та соціального захисту населення разом з Державним професійно-технічним навчальним закладом (Черкаський навчальний центр) м. Золотоноша організовано та проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці 113 осіб, з них: 34 – керівників, 79 спеціалістів підприємств, установ, організацій міста.

Проведено 4 засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста, під час яких заслуховувались важливі питання у сфері охорони праці.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *