Відбулося засідання координаційної ради з питань організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей і учнівської молоді

24 травня заступник голови – Людмила Абрамова провела засідання координаційної ради з питань організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей і учнівської молоді. На засідання винесені питання організації дозвілля в населених пунктах району протягом липня-серпня 2016 року, про стан підготовки заміського ДОТ «Тимурівець» до проведення літньої оздоровчої кампанії дітей 2016 року та про роль первинних профспілкових організацій щодо забезпечення дітей шкільного віку оздоровчими та відпочинковими послугами.

Головним питанням, на якому Людмила Абрамова акцентувала увагу є організація дозвілля молоді під час літнього періоду. В червні будуть працювати пришкільні табори, там діти будуть зайняті, а от протягом липня-серпня потрібно організувати цікаві заходи. Ігор Мешедченко – отаман Смілянського полку «Горішні плавні», який з задоволенням прийняв запрошення долучитися до роботи координаційної ради, запропонував створити майстер класи з різьби по дереву, гончарства, плетіння виробів з лози, адже майстри, з вказаних видів мистецтв у Смілянському районі є і з великим бажанням зможуть передати свій досвід всім бажаючим. Всі члени координаційної ради активно долучилися до обговорення цього питання. З’явилося «море» ідей, з метою проведення для населення нових заходів та конкурсів, у тому числі і екскурсій.

Підводячи підсумки ради, Людмила Абрамова дала доручення створити графік виїздів до кожного населеного пункту, розробити програму заходів, яка і буде мати назву «Гостини в селі».

А оздоровлення дітей району розпочалося вже з січня. Станом на 25.05.2016 послугами оздоровлення забезпечено 99 дітей, з них – 4 дітей – сиріт, 83 дитини «Д-обліку», також направлено до МДЦ «Молода гвардія» творчо-обдаровану дитину, яка є переможцем Всеукраїнського конкурсу та дитину з малозабезпеченої родини. Також, за сприяння Смілянської районної організації Товариства Червоного Хреста, 10 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин направлено до санаторію «Руська поляна».

Сектор у справах сім’ї, молоді
та спорту райдержадміністрації
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *