Відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства

dsc_019322 грудня в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу під головуванням заступника міського голови Богдана Дубовського.

У нараді взяв участь міський голова Сергій Ананко.

Сергій Васильович привітав енергетиків з професійним святом. Міський голова представив свого новообраного заступника Богдана Дубовського, який координуватиме роботу у питаннях житлово-комунальної сфери міста.

Заступник директора Смілянської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Дмитро Немерич проінформував про зміни умов надання послуги, та наголосив, що споживачам надано тимчасове право на отримання універсальної послуги (зокрема бюджетних установ), а також звернув увагу на те, що необхідно обрати електропостачальника за вільними цінами і укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу.

Таким електропостачальником, зокрема, може бути ТОВ “Черкасиенергозбут”. Детальніше за посиланням : http://www.cherkasyoblenergo.com/novyny/2349-pro-zmni-umov-nadannja-unversalnoyi-poslugi.html

Керівники заслухали інформацію про стан виконання доручень попереднього засідання, стан готовності підприємств до стабільної безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021, проведення опалювального періоду на 2020-2021 та забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Також на нараді окреслили проблемні питання та напрацювали шляхи їх вирішення, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *