Відбулося засідання комісії з питань попередження насильства в сім’ї

img_8918Сьогодні у малому залі Будинку рад відбулась комісія з питань щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло та за участі представників Смілянської окружної прокуратури.

В порівнянні з 2020 роком у 2021 році кількість звернень в сім’ї щодо насильства збільшилася. Так за підсумками 2021 року, кількість звернень становить 138 випадків, у 2020 році – 101 випадок.

Упродовж січня 2022 року від відділу поліції до відділу молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради вже надійшло 8 спеціальних карток обліку факту вчинення насильства в таких сім’ях.

Відповідно до Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, відділ молоді та спорту підготував та надіслав на електронну адресу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді лист з проханням провести соціальне інспектування цих сімей.

За потребою, надати особам, які постраждали від домашнього насильства в сім’ї, психологічну, соціально – педагогічну, соціально – економічну, інформаційну, соціально – медичну та юридичну допомогу.

Також нагадуємо, що у Смілі діє комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради, що знаходиться та функціонує за адресою: 20700, Україна, Черкаська область, місто Сміла, вул.Василя Стуса, 35. Центр надає соціальні послуги та правову допомогу особам, які проживають в комунальному закладі в умовах денного стаціонару, зокрема, для осіб, які постраждали від домашнього насильства і насильства за ознакою статі, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *