Відбулося засідання комісії міської ради з питань місцевого самоврядування

176269005_1525256621012273_4918614954510253247_nУ малій залі Будинку рад під головуванням Марини Федоренко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь міський голова Сергій Ананко, заступники міського голови Олександр Лисенко та Богдан Дубовський, керуюча справами Оксана Яценко.

На комісії опрацювали зміни до Регламенту роботи Смілянської міської ради, рекомендовано проведення депутатських слухань не пізніше, як за день до пленарного засідання.

Розглянуто проєкт рішення щодо встановлення заборони продажу у Смілі пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби.

Члени комісії ознайомилися з положеннями про:
✓ відділ організаційної роботи, діловодства та контролю;
✓ відділ кадрової роботи ;
✓ адміністративно-господарську группу;
✓ управління економічного розвитку;
✓ управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин;
✓ управління житлово-комунального господарства;
✓ сектор обліку, приватизації житла;
✓ відділ фінансового контролю та аудиту.

Опрацювали проєкт рішення щодо місцевих податків і зборів. Також, депутати рекомендували на затвердження сесії міської ради внесення змін до Програми профілактики злочинності в Смілі на 2021-2025 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *