Відбулося засідання комісії міської ради з гуманітарних питань

dsc_0140_014 січня під головуванням Мар`яни Криворучко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації.

У роботі комісії взяла участь заступник міського голови Тетяна Карло. 

Депутати обговорили інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту Валентини Зборівської щодо закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста та про організацію проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів міста. Також депутати висловили свої пропозиції щодо внесення змін до положень:

  • про заснування стипендій провідних спортсменівСміли та грошової винагороди їх тренерам
  • про заснування стипендій обдарованим дітям Сміли та грошової винагороди їх творчим керівникам в частині заміни виплати одноразової грошової винагороди для вчителів, керівників гуртків, тренерів у розмірі 1 тис. грн (кожному) на перерахування цієї суми на розвиток матеріальної бази закладу, в якому був підготовлений стипендіат.

Члени комісії розглянули проєкт рішення про звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України щодо виділення коштів з Державного бюджету на покриття превезень пільгових категорій населення автомобільним та залізничним транспортом, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

dsc_0146_0

dsc_0140_0

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *