Відбулося засідання Громадської ради

viber_imagedod27 вересня у малій залі Будинку рад відбулося засідання Громадської ради. Голова ради Лариса Ратійова на порядок денний винесла два питання: звіт про надходження та використання бюджетних коштів за 2018 рік та проблемні питання з забезпечення запланованих надходжень та видатків та розвиток міста через його інвестиційну привабливість.

Начальник фінансового управління Галина Сватко проінформувала членів Громадської ради, що станом на 27 вересня план по виконанню міського бюджету виконано на 97,1%, але є всі підстави на сподівання, що за пару днів до завершення вересня надійдуть ще кошти і план буде виконано. Начальник фінансового управління озвучила цифри щодо використання коштів та фінансування всіх галузей міста, суми виплат по  захищеним статтям – заробітна плата, оплата енергоносіїв, соціальні та інші пільгові виплати. Галина Сватко також проінформувала щодо використання коштів з бюджету розвитку. Також були озвучені проблемні питання щодо відсутності коштів на виплату заробітної плати для працівників освіти та медицини в сумі 14 755 тис. грн., але ще очікується надходження за рахунок державної субвенції. Начальник фінансового управління також озвучила проблемне питання щодо поворотної субвенції в сумі 3 млн. грн від КП «ВодГео» та КП «Смілакомунтеплоенерго”.

Інформацію з другого питання надав начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса, який зазначив фактори інвестиційної привабливості міста. Керівник зазначив про велику кількість приміщень, які міська рада може надати в оренду чи продати для розвитку бізнесу. Нещодавно одне із харківських підприємств, яке займається випуском морозива, придбало приміщення фабрики «Еліт», зайшов інвестор у приміщення колишнього пивзаводу. Також виступаючим були зазначені і негативні сторони життя міста, які відштовхують інвесторів.  Інформацію виступаючого доповнила керівник муніципальної інвестиційно-фондової компанії Валентина Далібожак.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *