Відбулося засідання Громадської ради

14 червня відбулося засідання Громадської ради, у роботі якої взяв участь секретар міської ради Костянтин Синьогуб. Голова Громадської ради Лариса Ратійова на порядок денний засідання винесла три питання. 

З першого питання щодо надходжень та використання бюджетних коштів інформацію надала начальник міського фінансового управління Галина Сватко. Начальник управління озвучила суми власних надходжень та субвенцій з обласного та державного бюджетів, підсумки виконання міського бюджету за 5 місяців 2018 року, стан фінансування та заборгованості по галузям. Окремо Галина Сватко зупинилася на проблемних питаннях у фінансуванні освітньої та медичної галузей міста – недостатня державна субвенція, непроплачених коштів за отримані послуги з теплопостачання за січень 2018 року у зв`язку з невизначеністю надавача послуг.

Члени громадської ради запропонували щомісячне інформування громади міста через офіційні джерела щодо стану використання бюджетних коштів розпорядниками коштів.

При розгляді питання щодо підготовки до нового опалювального сезону секретар ради озвучив питання проведення енергетичного аудиту із можливістю у майбутньому використання коштів Державного фонду регіонального розвитку. Секретар ради та заступник начальника управління ЖКГ Віктор Волошин зазначили про зміни у законодавстві щодо можливості відключення від централізованого опалення та можливості встановлення індивідуального опалення.

Члени громадської ради отримали інформацію щодо нинішнього стану та майбутньої стратегії з тепло- та водопостачання міста, напрямки роботи інвестиційної ради міста, початку робіт з ремонту вулиць Трипільської – Уманської – Незалежності, відрізку при в`їзді в місто по вулиці Соборній, використання колишніх полів фільтрації для будівництва сонячних батарей. На засіданні було озвучені питання щодо можливості створення наглядової ради.

Голова Громадської ради підняла питання щодо звернення трьох громадських організацій міста перед сесією міської ради, яка не відбулася 08.06.2018, щодо розпуску міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *