Відбулося третє пленарне засідання 77-ї сесії міської ради

viber_image_111 вересня у сесійній залі Будинку рад під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося третє пленарне засідання 77-ї сесії міської ради, в роботі якої взяли участь 32 депутата. На третє засідання винесено 8 питань, які залишилися нерозглянутими з попередніх пленарних засідань.

На початку засідання Володимир Молодчин, юрист, який представляє міську раду у позові Віктора Федоренка до міської ради з питання поновлення його на посаді секретаря міської ради, прокоментував рішення суду та наголосив на необхідності прийняття відповідного рішення міською радою і неможливості міським головою прийняття одноосібного рішення. Міський голова озвучив пропозицію щодо внесення до порядку денного даного питання.

Додатково депутати за пропозицією міського голови внесли до порядку денного деякі земельні питання, які не набрали необхідної кількості голосів на попередніх засіданнях.  

Депутати прийнявши рішення з двох земельних питань, розглянули рішення щодо затвердження звіту про оцінку майна на вул. Мазура, 30; були внесені зміни до детального плану території у центральній частині міста.

Депутати прийняли рішення щодо ліквідації підприємства Смілянського міськрайонного радіо шляхом ліквідації, проголосували за підтримку запита депутат Володимира Салова про звернення до правоохоронних органів щодо незаконного підняття тарифу на пасажирські перевезення.

Бурне обговорення викликав розгляд питання щодо поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка. Даний проект рішення підтримали 18 депутатів і відповідно рішення не було прийняте.  

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.